fbpx

Články na blog

Komiksy na zákazku
1 septembra, 2021
Tvorba videa
1 septembra, 2021
 

Blogové články, ktoré tvoj web neodpália do temných hlbín mutlivesmíru.

Písaniu sa venujem niekoľko rokov. Každý deň trénujem a tvorím. Keď nepíšem komiksové scenáre alebo poviedky, na rad prídu články alebo čokoľvek, čo mi pomáha získavať prax v písaní. Písala som pre skvelý Magazín Deň ženy, pre Digitalman, ale aj počas práce v spoločnosti Viamedia.

 

Milujem superhrdinov. Komiksy, seriály a filmy o nich sú mojou najväčšou inšpiráciou. Láska k nim ma priviedla k písaniu komiksov, ktoré sa stali súčasťou môjho života. Okrem toho sa venujem online marketingu, prevažne reklame v Google a na Facebooku.

22788652_1971598646415139_2994083726003005591_n

Články pre ženy

Ak zavítaš na web www.denzeny.sk, nájdeš tam aj články z mojej minulosti. Síce som nepísala tak ako teraz, ale každý z nás sa zlepšuje časom, teda ak na sebe maká. Písanie pre portál/magazín Deň ženy bola pre mňa skvelá skúsenosť. Síce som písala len za kozmetiku, ale práca s Lenkou Kulichovou!!! bola top. :) Ďakujem.
1537250763056

Články pre marketérov

Ak zavítaš na web www.digitalman.sk, nájdeš tam moje marketingové články. Síce ich nie je veľa, ale aspoň si urobíš predstavu o mojich skills. Napísala by som pre tento portál aj viac článkov, ale nie som ten typ, ktorý by ti za jednu drobnú chybu zoťal hlavu a vzal všetky prachy. Preto aj spolupráca so mnou nie je založená na dokonalosti. Nikto nie je dokonalý. Teda až na Thanosa :D :D :D
Články na blog
Píšem ako drak :) keď mám o čom

BLOGOVÉ ČLÁNKY

KONTAKTUJ MA

  • Tu ma môžeš kontaktovať. Ak chceš, napíš mi na email ivana.jancovaaa@gmail.com alebo vyplň formulár ak bude fungovať. Prípadne mi môžeš zanechať správu na IG: ivana_jancova alebo napísať na Facebooku, kde vystupujem pod menom Ivana Jančová. Ak by toto všetko zlyhalo, napíš na sestryjancove@gmail.com alebo zavítaj na našu webovú stránku sestryjancove.sk, kde už nájdeš nejaký ten kontakt.

Sociálne siete

  • IG: ivana_jancova
  • FB: Ivana Jančová