fbpx

Komiksy na zákazku

Články na blog
1 septembra, 2021

Komiks pre deti a mládež

Komiks Eco&Tank je vhodný pred deti a mládež. Snažíme sa deti naučiť jednoduchšou formou, ako napríklad šetriť našu planétu, prečo je dôležitá rodina, alebo aj to, že byť iný neznamená nič zlé.

Ekologický komiks

Vytvorili sme komiks pre deti Eco&Tank - Zelená liga I., v ktorom sme venovali pozornosť téme ekológie. Vtipným, motivačným a jednoduchým spôsobom pomocou našich superhrdinov sa aj ty možno niečo naučíš.

Spoločensky zodpovedné komiksy

Demokracia? Diskriminácia? Hovorí ti to niečo? Ak áno, pochopíš nás. V komikse Demo&Diana a Čiernovlasý princ sme sa venovali práve týmto dôležitým problémom, ktorým čelí svet neustále.

Komiks

Komiks o lenivom študentovi Petrovi, ktorý nájde superokuliare, a vďaka nim spraví skúšku v škole? Ale nie tak, že bude podvádzať. Vďaka superokuliarom sa látku na skúšku naučí a nevyhodia ho zo školy. Toto bol náš začiatok.
 

Komiksy na zákazku :) so sestrou, ktorá má superkresliace skills, vytvoríme príbeh aj pre teba alebo tvoju značku.

V prípade záujmu nám môžeš napísať na sestryjancove@gmail.com. Viac o mne a sestre sa dozvieš na stránke sestryjancove.sk

 

So sestrou Zuzkou Jančovou sme veľké nadšenkyne komiksového sveta. Jednoducho milujeme Marvel a DC úplne rovnako. Približne v roku 2018 sme sa trošku prebudili, po smrti Stana Leeho, ktorý je stále v našom srdci, sme začali vytvárať vlastné komiksy. Síce nešlo všetko hladko, ale postupne sme sa dostali až sem. Do tohto dňa, kedy vytvárame komiksy a ľudia ich čítajú. Majú radi našich superhrdinov. Všetko z našej doterajšej tvorby nájdeš na stránke www.sestryjancove.sk, ak budeš poriadne surfovať. Veríme, že sa ti naša tvorba bude páčiť. 🙂

Z+I_tlač_040-min (4)

IVANA JANČOVÁ

Píšem rada nielen komiksy, články a tvorím videa, ale sem-tam sa pustím do písania poviedok. Môžeš si prečítať niektorú z nich v mojej sekcii Príbehy na stránke www.sestryjancove.sk.
132725553_1284785908581032_8660668941780106142_n

Zuzana Jančová

Moja sestra sa venuje kresleniu niekoľko rokov. Okrem maľovania, tvorí aj komiksy. Ak by si si chcel pozrieť viac o jej tvorbe, zavítaj na jej IG: zuzi_jancova či FB: Zuzi Jančová.