fbpx

Tvorba videa

Články na blog
1 septembra, 2021

Myšlienka

Som trošku kreatívna a niektoré nápady, ktoré mám... sú originálne. Aspoň si to myslím. To už je na tebe, aký máš názor. Dôležité je, že dokážem vymyslieť takmer všetko.

Scenár

Síce pre teba nenapíšeš 80 stranový scenár, ale určite ti vytvorím niečo viac. Nepotrebuješ dokonalú štruktúru, ale niečo, čomu pochopíš ty aj ja. To zvládnem.

Tvorba

Veľmi ťažká úloha je niečo nahrať alebo vytvoriť, ale čo nie je ťažké na tomto svete? Ak máme pripravený scenár a vybavenie, všetko ide ľahšie. + After Effects či Premiere Pro to istí.

Promo

A čo s videom, ktoré je hotové? Neboj sa, aj s týmto viem pomôcť. Síce existuje dosť expertov na reklamu, ale ani ja nie som na zahodenie. Online marketing robím 3 roky.
 

Tvorba promo videa od prvotného nápadu až po konečný vizuál + promo na Youtube či inom supermédiu.

Poď sa pozrieť na moje výtvory, ktoré som vytvorila vo voľnom čase. Síce som ho mohla venovať aj sedeniu na gauči a pozeraniu seriálov (čo mimochodom robím, hlavne ak ide o komiksovky), ale začala som sa učiť v programoch a pozerala hodiny, veľmi dlhé hodiny, Youtuberov, ich tutoriály a prečítala nejaké tie návody.

 

K tvorbe efeketov som sa dostala opäť vďaka superhrdinom. Preto aj moja doterajšia tvorba spočíva hlavne v téme "superhero". A práve vďaka tomu, že viem (teda apsoň si to myslím) písať, majú moje videa dušu a srdce. Vo voľnom čase sa učím od skvelých youtuberov, ako sú napríklad Tyler Mowery, Peter Mckinnon, Avnish Parker, TechnoMafia Visuals a mnohí ďalší.

Ak máš záujem o návrh scenára pre tvoje video, pokojne ma kontaktuj. Rovnako ak máš záujem aj o všetky veci ohľadom videa, či už ak ide o prvotnú myšlienku, nahratie videa, spracovanie videa, dodatočné efekty a promovanie videa na nejakom tom supermédiu, ako je Youtube.